Прес-служба датської транспортно-логістичної компанії A.P. Moller-Maersk опублікувала новину про те, що через 2 роки світові покажуть перше судно з нульовими викидами вуглецю. Альтернативне паливо допоможе не посилювати проблеми з екологією і знизити витрати на звичне пальне, яке постійно зростає в ціні.